Realizované obchody

Naše realitní kancelář už dokázala spokojeným klientům prodat nebo pronajmout spoustu nemovitostí. Pro každý byt, dům i prodejní prostor jsme našli toho správného člověka. Podívejte se, kde všude jsme už pomohli, třeba to bylo zrovna u vašich sousedů.

Nabízíme k pronájmu levný prostor v centru Berouna na náměstí v 1.patře. Vhodné k využití např. pro služby jako je manikúra, masáže, kancelář, apod.

Lokalita: Beroun
Druh: Pronájem
Typ: Komerční prostory
6 000 Kč

Nabízíme k prodeji krásný zděný rodinný dům v Praze, v obci Ořech, o dispozici 7+kk + sauna, posilovna a pracovna. Užitná plocha domu je 260m2, rozloha pozemku, na kterém se dům nachází je 500m2. Dům je celý podsklepen, v suterénu domu je sauna, posilovna, komora a velká technická místnost, dále ...

Lokalita: Praha-západ
Druh: Prodej
Typ: Domy a vily
8 500 000 Kč

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu rodinného domu s pozemkem o výměře 631m2. Pozemek je situovaný v klidné části Králova Dvora, nedaleko Koněpruských jeskyň. Dobrá dopravní dostupnost do Prahy i Plzně po dálnici D5.

Lokalita: Beroun
Druh: Prodej
Typ: Domy a vily
3 706 300 Kč

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o rozloze 631m2. Pozemek se nachází nedaleko města Beroun, v obci Králův Dvůr - Křižatky. V blízkosti se nachází Koněpruské jeskyně, lom Homolák či přehrada. Dobrou dopravní dostupnost do Prahy i do Plzně zajišťuje dálnice D5 ve vzdálenosti necelých 3km. Po...

Lokalita: Beroun
Druh: Prodej
Typ: Pozemky
1 116 350 Kč

Nabízíme Vám k pronájmu byt o dispozici 2+kk v Berouně. Byt se nachází v centru Berouna na půli cesty mezi autobusovou zastávkou a vlakovým nádražím. Součástí bytu je kuchyňská linka vč. myčky, el. sporáku, lednice. Dále je byt vybaven postelí vč. matrace, skříní v ložnici, skříní na chodbě, sed...

Lokalita: Beroun
Druh: Pronájem
Typ: Byty
10 500 Kč

Nabízím k prodeji stavební pozemek o velikosti 663 m2, v klidné lokalitě, Králův Dvůr - Křižatky s krásným výhledem do přírody. Pozemek je lehce svažitý na jihozápadní stranu. Na pozemku jsou veškeré sítě včetně datového kabelu a k pozemku je nová komunikace s veřejným osvětlením.

Lokalita: Beroun
Druh: Prodej
Typ: Pozemky
1 396 800 Kč

Nabízíme Vám pronájem bytu o dispozici 2+kk v centru Berouna. Koupelna s WC a sprchovým koutem. Pro více informací kontaktujte makléře.

Lokalita: Beroun
Druh: Pronájem
Typ: Byty
9 000 Kč

Nabízíme Vám k prodeji samostatnou garáž 24,6m2 v přízemí bytového domu v Králově Dvoře.

Lokalita: Beroun
Druh: Prodej
Typ: Malé objekty, garáže
276 416 Kč

Nabízíme Vám pronájem domu nacházející se v ul. v Plzeňské bráně, která se nachází na pěší zóně směr Husovo náměstí. Dům má v přízemí komerční prostory o přibližné výměře 54m2, v prvním patře se nachází sklad a byt o dispozici 1+kk. Dům je celý podsklepený s přístupem do nádvoří.

Lokalita: Beroun
Druh: Pronájem
Typ: Komerční objekty
25 000 Kč

Nabízíme Vám k pronájmu samostatně stojící rodinný dům s pozemkem o velikosti 796 m2. Dům je řešen jako 3+kk nebo lze využít jako 2+1, částečně podsklepen a půdou vhodnou jako úložný prostor. Zahrádku lze využívat podle potřeby, např. pro pěstování kytiček, chov slepic, atd. Na zahradě je kůlna n...

Lokalita: Beroun
Druh: Pronájem
Typ: Domy a vily
13 000 Kč